АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 13 – 19 серпня

ОВЕН (21.03-20.04). Особливо важливо налагодити взаєморозуміння з навколишніми людьми, і у вашому житті відразу з’явиться більше комфорту та порядку. Ваші ідеї будуть притягати до вас колег, що відкриє перед вами цікаві перспективи. Ви здатні набрати гарний робочий темп, постарайтеся зберегти його до кінця тижня. У вихідні не варто збирати гостей, тому що це не принесе нічого, крім турбот. Сприятливий день – середа, несприятливий день – четвер.
ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Будьте обережні з новими знайомими, не варто їм вірити на слово. На роботі сконцентруйтеся для вирішення наявних проблем, не пропустіть можливості, що відкриваються. Зайва розважливість може перешкодити вам чимось захопитися. Будьте готові брати участь у вирішенні чужих проблем, якщо, звичайно, близькі цього захочуть. У вихідні бажано скоротити роботу до розумного мінімуму і не починати нічого нового. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.
БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Ваша активність, креативність і заповзятливість обіцяють удачу в особистій і професійній сферах. Бажано не ризикувати. Постарайтеся спокійно ставитися до змін, що відбуваються у вас у житті. Вони будуть до кращого. У вихідні практично все, що ви запланували, реалізується. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – понеділок.
РАК (22.06-22.07). Сприятливий час для втілення в життя навіть найбільш оригінальних і фантастичних ідей, вони знайдуть своїх прихильників. Згадайте про обіцянку, дану якийсь час назад, прийшов час її виконувати. Постарайтеся бути пунктуальнішими та не спізнюватися, щоб уникнути непорозумінь. Сприятливий день – середа, несприятливий день – п’ятниця.
ЛЕВ (23.07-23.08). Постарайтеся намітити чіткі плани та не занадто від них відступати. Відгородіть себе від непотрібних контактів, вони не принесуть нічого, крім розчарування. Критично подивіться на свої ідеї, наскільки вони реалістичні, і чи можливо втілення їх у життя. У вихідні згадайте про своїх близьких, приділіть більше уваги дітям. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – понеділок.
ДІВА (24.08-23.09). Обережність вам не зашкодить, тому що ви можете потрапити у заплутану ситуацію. Можна розраховувати на допомогу близьких людей. Ви відчуєте приплив сил і енергії, однак вона може виявитися досить руйнівною. Згадайте про свій дім, подбайте про його благоустрій і затишок. Якщо вас попросять про допомогу, постарайтеся не відмовляти, але не звалюйте на себе чужі проблеми. Вихідні дні найкраще провести на природі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.
ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви будете з такою легкістю долати перешкоди, що кожному з вільних або мимовільних спостерігачів цього процесу гарантоване почуття заздрості. Постарайтеся все-таки не лізти в зовсім таки відверті авантюри. Ви зможете вирішити рекордну кількість проблем. Важливо відразу не наробити нових помилок, наступаючи на ті ж граблі. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – субота.
СКОРПІОН (24.10-22.11). Настав гарний момент для реалізації нового проекту. Не сумнівайтеся, зробіть рішучий крок вперед, і ви відчуєте довгоочікуване полегшення та упевненість у власних силах. Ви можете знайти надійних союзників у важливій справі, якщо виявите свій дипломатичний талант і почуття такту та міри. У вихідні постарайтеся побільше часу витратити на відпочинок. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – субота.
СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваше життя стане помітно інтенсивнішим. Може виникнути питання про перехід на нову перспективну роботу. Збільшиться ваш творчий потенціал і працездатність, що дозволить з легкістю впоратися з завданням будь-якої складності. У вихідні добре б поговорити відверто з близькою людиною та вирушити в подорож. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.
КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ваш переможний наступ на кар’єрному
поприщі продовжиться з потроєною силою, а ще недавно ви не могли й подумати про такий значний фронт робіт і такі повноваження. Але щоб у такій ситуації не виявитися в стані вичавленого лимона, постарайтеся дотримуватися філософських поглядів на все, що відбувається. Не можна осягнути неосяжне. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.
ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Варто акумулювати розсудливість і пильність. І бажано стежити за своїми висловленнями, ви ризикуєте стати надміру балакучі, а це нікому ще не приносило користі. Нестандартний підхід до вирішення проблем на роботі дасть позитивний результат. Важливе завдання вихідних днів полягає в охороні свого приватного життя від чужих очей. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.
РИБИ (21.02-20.03). Вам просто необхідна зміна обстановки. Але у всьому знайте міру та розумність. Особливо в їжі та у розвагах. Постарайтеся завести нові знайомства, ви зараз відкриті і позитивні. І це залучає людей. Також вас може чекати сюрприз – доленосна зустріч. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – понеділок.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *