3 листопада свій ювілей відзначила Алєксєєвець Валентина Іванівна, голова Чигиринської районної ради.

Районна державна адміністрація щиро вітає Вас, шановна Валентино Іванівно!

Послідовні та зважені кроки, професіоналізм, вміння чітко ставити завдання й, водночас, здатність чути й розуміти людей, високе почуття відповідальності за кінцевий результат — ось що притаманне Вам як керівнику.
Ваші компетентність і почуття відповідальності викликають повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. Ви вмієте ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і, водночас, знаходити компроміси.
Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень.
Зичимо Вам, аби кожен день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення, невичерпної енергії, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і гарного настрою.
Тож, нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, а у серці – доброта. Нових успіхів, вагомих здобутків на благо Чигиринщини та нашої держави.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *