20 лютого 2019 року День вшанування пам’яті учасників Революції Гідності

На площі Слави у Чигирині біля пам’ятних знаків загиблим воїнам на Сході України та Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм за участі учасників бойових дій, громади, очільників району та благочинних міста.

Працівники Чигиринського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) долучилися до урочистостей. Разом із чигиринцями взяли участь у покладанні квітів та молебні за загиблими.

Фахівець сервісного центру Марина Січова надала роз’яснення воїнам-учасникам антитерористичної операції стосовно особливостей пенсійного забезпечення учасників бойових дій, аспекти виходу на пенсію осіб, які мають певні статуси, про норми трудового стажу. Особливу увагу було приділено питанню перерахунку пенсій, який буде проведено з 01 березня 2019 року та повідомлено про запровадження надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі. Повідомила, що з 01 березня 2019 року період виплати субсидії синхронізується з періодом виплати пенсії і громадяни будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією згідно встановленого графіку.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *